KODUMAJUTUS PEIPSI PUHKEMAJADES

Tere tulemast Peipsi Puhkemajadesse!

TERE TULEMAST PEIPSI PUHKEMAJADESSE!

Rõõm, et oled jõudnud meie puhkemajade kodulehele! Puhkama peab ja seda aastaajast sõltumata – vastasel juhul kipub vaim väsima ja elu kaotab oma värvid. Seega oled õigel teel! Meie Peipsi Puhkemajades hoolitseme selle eest, et saaksid end looduse keskel välja puhata ning lähedaste seltsis mõnusalt aega veeta. Selleks oleme ehitanud Peipsi järve põhjakaldale, armastatud Kauksi liivaranna vahetusse lahedusse, hubased sauna ja kõige muu vajalikuga varustatud majad, kus argimured ununevad iseenesest!

PAARISMAJA 

Parim valik perepuhkuseks. 2018. aasta suvel valminud paarismaja on ehitatud mõeldes lastega peredele ning pisematele rahulikku puhkust hindavatele seltskondadele. Mõlemad skandinaaviapäraselt sisustatud majaosad mahutavad viieliikmelise seltskonna ja on eraldi välja renditavad. Kui otsustad ühe majaosa rentida, on Sinu käsutuses ~70 m2 elupinda kahel korrusel ning privaatne terrass, mida ümbritsevad rahustavalt kohisevad männid ning mustikapuhmad. Esimeselt korruselt leiad avatud köögiga elutoa ühes kamina ja teleriga ning saunaga, duši ja wc-ga vannitoa. Teisel korrusel asub kaks magamistuba, millest ühes ootab puhkajaid lai kaheinimesevoodi ning teises kolm eraldi voodikohta. Muide, see maja võitis meie külastajate südamed juba enne, kui see päriselt valmis sai. Ehk on see koht ka Sulle meeltmööda?

RUUM

Maja mahutab samaaegselt kaks viieliikmelist seltskonda. Sinu käsutuses ~70 m2 elupinda kahel korrusel ning privaatne terrass.

LISAD

Köögist leiad toiduvalmistamiseks ja serveerimiseks vajalikud nõud, pliidi, külmiku, mikrolaineahju. Terrassil on grill. Voodikohad on varustatud voodipesu ja rätikutega ning vajadusel pakume lisaks beebivoodit pere pisemale. Majas on saun ja riiulist leiab ka mõned tuttavad lauamängud. Soovi korral saab pererahvalt laenata disk golfi korvi.

SOOVITUS

TV ja wifi on ka olemas, aga nende asemel soovitame jalutada paarisaja meetri kaugusel asuval rannal või Ida-Võlumaa liigirikaste metsade vahel.

LOOMAD

Hästi käituvad koduloomad on teretulnud, kui omanik hoiab neil silma peal ja ei pea paljuks looma järelt koristada.

SUURED MAJAD

Mõnus äraolemine arvukamale seltskonnale. Meie kaks suuremat maja mahutavad kumbki kuni 8 inimest ning on aastate jooksul leidnud endale lugematu hulga püsikülastajaid, keda tunneme juba lausa nimepidi. Midagi peab neis majades olema, et neisse ikka ja jälle tagasi pöördutakse. No saun on neis majades igal juhul uhke – puuküttega ja parajalt ruumikas. Lisaks pesuruumidele asub esimesel korrusel ka avatud köögiga elutuba. Kööginurgas on olemas kõik toiduvalmistamiseks vajalikud tarvikud ning elutoas diivanid ning piisavalt pikk laud, et sinna suurema seltskonnaga lahedalt istuma mahuks. Teisel korrusel on kaks magamistuba – kumbki nelja voodikohaga. Maja ees on katusealune terrass ning grillimisvõimalus. Peipsi asub vaid mõnesaja meetri kaugusel.

RUUM

Kumbki maja mahutab kuni 8 inimest. Sinu käsutuses on ~110 m2 elupinda kahel korrusel ning privaatne terrass.

LISAD

Köögist leiad toiduvalmistamiseks ja serveerimiseks vajalikud nõud, pliidi, külmiku, mikrolaineahju. Terrassil on grill. Voodikohad on varustatud voodipesu ja rätikutega ning vajadusel pakume lisaks beebivoodit pere pisemale. Majas on saun. Soovi korral saab pererahvalt laenata disk golfi korvi.

SOOVITUS

TV ja wifi on ka olemas, aga nende asemel soovitame jalutada paarisaja meetri kaugusel asuval rannal või Ida-Võlumaa liigirikaste metsade vahel.

LOOMAD

Hästi käituvad koduloomad on teretulnud, kui omanik hoiab neil silma peal ja ei pea paljuks looma järelt koristada.

KÖÖKTUBA

Parim valik, kui otsid taskukohast, ent kõigi mugavustega majutust kahele. 2020. aasta suvel valminud kaks identset kööktuba on ehitatud mõeldes üksi, kahekesi või ühe väikse lapsega puhkajatele. Toad asuvad teisel korrusel, on skandinaaviapäraselt sisustatud ning kokku on ühes kööktoas 24 m2 elupinda. Toas on kaks mugavat üheinimese voodit, kummut, kööginurk, TV, WC/vannituba. Sissepääsu juures on olemas ka grillimisvõimalus ja terrass mida ümbritsevad rahustavalt kohisevad männid ning mustikapuhmad.

RUUM

Kaks identest kööktuba asuvad meie uusima maja teisel korrusel. Tubadesse viiv koridor ja trepp on külastajate ühiskasutuses. Ühes kööktoas on 24 m2 elupinda, kuhu kuulub ka kööginurk ja WC/vannituba. Lisaks on mõlemal kööktoal oma osa sissepääsu juures asuvast terrassist. Liigutatavate vaheseintega on võimalik privaatsust luua.

LISAD

Köögist leiad toiduvalmistamiseks ja serveerimiseks vajalikud nõud, pliidi, külmiku, mikrolaineahju. Terrassil on grill. Voodikohad on varustatud voodipesu ja rätikutega ning vajadusel pakume lisaks beebivoodit pere pisemale. Soovi korral saab pererahvalt laenata disk golfi korvi.

SOOVITUS

TV ja wifi on ka olemas, aga nende asemel soovitame jalutada paarisaja meetri kaugusel asuval rannal või Ida-Võlumaa liigirikaste metsade vahel.

LOOMAD

Hästi käituvad koduloomad on teretulnud, kui omanik hoiab neil silma peal ja ei pea paljuks looma järelt koristada.

HINNAKIRI

Telefoni teel tehtud broneeringuga saame teha paremaid pakkumisi ning arvestada erivajadusi.

PAARISMAJA (üks majaosa 5-inimesele)

15. juuni - 31. august

Alates 170.00 EUR / päev

1. september - 14. juuni 

Alates 130.00 EUR / päev

SUUR MAJA

15. juuni - 31. august 

Alates 240.00 EUR / päev


1. september - 14. juuni

Alates 180.00 EUR / päev

KÖÖKTUBA

15. juuni - 31. august

Alates 70.00 EUR / päev

1. september - 14. juuni v.a. jõuluaeg

Alates 50.00 EUR / päev

Saabumine pärastlõunal alates kella 15.00 ja lahkumine hiljemalt 12.00 järgmise päeva lõunaks. Kui plaanite meie juures puhata kauem kui kaks ööpäeva, oleme avatud hinnaläbirääkimistele.

Broneeringu kehtima hakkamiseks on vajalik ettemaksu laekumine vähemalt 50% ulatuses teenuse maksumusest.

TÄHTIS TEADA

Meie majades ei suitsetata, ega käida välisjalatsites

Palume suhtuda loodusesse, ümberkaudsetesse inimestesse ja teistesse puhkajatesse lugupidavalt. Meie majad on mõeldud rahulikuks puhkuseks, mitte pidutsemiseks

Palume vaiksele režiimile üle minna enne keskööd ning arvestada ümberkaudsetega sõltumata kellaajast

Kui teile miski muret teeb, pöördu julgelt pererahva poole

Lahkudes palume majapidamise jätta sarnasesse seisu, nagu see oli teie saabudes. Kui midagi peaks katki minema, räägi meile sellest kindlasti

Kui Sulle meie juures meeldis, oleme tänulikud, kui räägid sellest ka oma sõpradele. Kui otsustad kogemust jagada sotsiaalmeedias, kasuta julgelt #peipsipuhkemajad. Oleme väga tänulikud, kui jätad oma tagasiside ka meie Facebooki lehele või Booking.com-i

PERERAHVAS

Armastame üle kõige Kauksis viibida ning meil on olnud suur privileeg siin juba üle 10 aasta toimetada. Männimets, järvekohin, imekaunis liivarand, metsasaadused, kalapüük ja kuum saun teevad Kauksist ühe mõnusaima puhkusepaiga Eestis ja seepärast soovime pakkuda siin lõõgastumise võimalust ka teistele. Anname alati endast parima, et külalised tunneksid end meie juures nagu kodus ja lahkuksid sooviga peatselt tagasi tulla!

ASUKOHT

Vaata kaarti
Vajuta "Näita kaarti", et nõustuda Google'i privaatsuspoliitikaga ning näha kaarti.